TŘÍDENNÍ RELAXAČNÍ POBYT

NAČERPEJTE NOVOU ENERGII – PROBUĎTE V SOBĚ PŘIROZENOU POHODU.

Užijte si RELAXACE a obnovte v sobě přirozenou pohodu formou třídenní relaxace a načerpejte novou energii v hotelu Panský Dům v podhůří Orlických hor.

Nabízíme relaxační víkendový pobyt pro dvě osoby s wellness: regenerační masáž celého těla, masáž obličeje pro omlazení a regeneraci pleti (vše za zvuku příjemné hudby, v klidném a nerušeném prostředí). Relaxaci v infrasauně. Na přivítanou budete mít připravenou láhev vína na pokoji.

Pro milovníky cykloturistiky možnost využití místních cyklotras malebnou přírodou.

Typy na výlety: Procházky krásnou přírodou kolem řeky Orlice, z jedné strany přírodní park Lipová stráň se třemi procházkovými okruhy, na straně druhé živé centrum města s barokní stavbou Starého zámku a na okraji města Nový zámek obklopený parkem v anglickém stylu, zámek Potštejn, zámek Častolovice, hrad Potštejn, rozhledna Vrbice, Poutní místo Homol, Podorlická naučná stezka - Červeně značená naučná stezka Vás provede lesoparkem Lipová stráň a po břehu Divoké Orlice. Je dlouhá 4,8 km. Stezka nese jméno slavného občana Kostelce nad Orlicí. Na místní naučný okruh navazuje stejnojmenná dálková turistická cesta (58 km, Kostelec nad Orlicí – Ústí nad Orlicí). Při procházce vás čeká 10 zastavení. Lesopark Lipová stráň je centrem přírodní rekreace a sportu. Prochází tudy modře značená stezka Mistra Jana Husa (1,9 km) a po zelené projdete stezkou Karla Jaromíra Erbena (3,1 km)., Místní cyklotrasy a cyklostezky a spoustu dalších…pobyt pro dvě osoby obsahuje:

  • ubytování na dvě noci v pokoji s koupelnou a příslušenstvím, lednicí a wifi připojením
  • parkovací místo na vlastním parkovišti
  • 2x snídaně formou švédského stolu
  • 2x večeře (výběr s celého jídelního lístku v hodnotě 120,-Kč na osobu)
  • při příjezdu láhev vína na pokoji
  • 1x regenerační masáž celého těla a masáž obličeje pro omlazení a regeneraci pleti pro 2 osoby v délce 60 minut  
  • 1x 20min. vstup do infrasauny

Cena pobytu 3 590,-/2osoby

Informace o městě Kostelec nad Orlicí, o možnostech sportovního a kulturního vyžití, o tipech na výlety Vám rádi poskytneme v kteroukoliv dobu stejně tak jako jakékoliv informace o pobytu v hotelu Panský Dům emailem hotelkostelec@seznam.cz nebo na telefonním čísle +420 604 13 10 10.LOKALITY

Hradec Králové

Rychnov nad kněžnou

Deštné v Orl. horách

Říčky v Orl. horách 

Častolovice

Potštejn