Pobyt  na koňském hřbetu (nejen víkend)

kun pic5m

Nabízíme příjemný víkendový pobyt pro dvě osoby v našem hotelu Panský Dům v Kostelci nad Orlicí, v podhůří Orlických hor, ve městě, kterým protéká řeka Divoká Orlice. Je to místo, které zmínil slepý mládenec podle A. Jiráska ve Starých pověstech českých: „… Tehda na jednom vrchu v kouřimském kraji stromoví od vrchu schnouti bude a veliký hlad nastane. Pak se vzbouří na Čechy tolik nepřátel, že jako liják, jako hejna kobylek na ně se posypou. Jen mezi Úpou a Orlicí neublíží se ani slepici. Kdo ty všechny hrůzy přečká, užije pak blažených časů. …"

V našem hotelu také podle pověsti přebýval český král Karel IV. Stalo se to okolo roku 1339, kdy obléhal nedaleký hrad Potštejn. Hrad dobyl a jeho odbojný pán Mikuláš v něm zahynul.

Pobyt „Víkend v sedle“ tvoří ubytování pro dvě osoby na dvě noci (pátek-sobota, sobota-neděle) v pokoji s moderní koupelnou a příslušenstvím, barevnou LED TV, 2 x snídaně formou švédského stolu pro 2 osoby, minibarem na pokoji, polopenze pro dvě osoby formou výběru z celého jídelního lístku, parkovací místo na vlastním parkovišti.

Všechny naše pokoje jsou vybaveny moderním nábytkem, naše nově zrekonstruované koupelny mají vlastní příslušenství včetně nových sprchových koutů od českého výrobce + WC. Každý pokoj LED TV, ledničku. O kvalitě našich pokojů se neváhejte přesvědčit v naší fotogalerii.

Hotel úzce spolupracuje s rodinnou stájí, situovanou nedaleko známého a pověstmi opředeného města Potštejn (cca 9 km od hotelu Panský Dům – autem 10 min), která našim hostům umožňuje výuku jízdy na koni přímo na statku a následnou vyjížďkou zdejší krásnou přírodou. Projížďky probíhají pod dozorem a kontrolou zkušené instruktorky a mohou se jich proto zúčastnit začátečníci i amatéři.

 kun pic3m

Víkendový program:

1.DEn

 • Příjezd do hotelu – ubytování.

 • Večeře v hotelové restauraci, při příznivém počasí na prostorné hotelové terase.

2.DEN

 • Snídaně formou švédského stolu v hotelové restauraci, nebo na hotelové terase.

 • Základní výuka jízdy na koni spojená s dvouhodinovou vyjížďkou na koních v krásné přírodě v okolí města Potštejn.

 • Večeře v hotelové restauraci, při příznivém počasí na prostorné hotelové terase.

3.DEN

 • Snídaně formou švédského stolu v hotelové restauraci, nebo na hotelové terase.

Cena pobytu pro dvě osoby obsahuje:

  • Základní výuku jízdy na koni pro dvě osoby.

  • Dvouhodinovou vyjížďku na koních pro dvě osoby

  • Páteční večeře pro dvě osoby (s možností výběru z celého jídelního lístku).

  • Sobotní večeře pro dvě osoby (s možností výběru z celého jídelního lístku).

  • Ubytování v hotelu Panský Dům na tři dny (dvě noci) pro dvě osoby včetně snídaně (vždy formou švédského stolu).

  • Možnost využití dalších doplňkových služeb se slevou min.10%

Cena pobytu pro dvě osoby: 8.990 Kč. Pobytový balíček lze výhodně kombinovat s programem Pivní wellness.

Informace o městě Kostelec nad Orlicí, o možnostech sportovního a kulturního vyžití, tipy na výlety, informace o telefonních číslech a další informace Vám rádi poskytneme v kteroukoliv dobu na telefonních čísle 604 232 451 stejně tak jako informace o pobytu v hotelu Panský Dům.

 kun pic4m

kun pic7mkun pic8m 

kun pic 1m

DOVOLENÁ 2021 – Dovolená, na kterou nezapomenete!!!

Pokud máte možnost získat od svého zaměstnavatele příspěvek na Vaši rekreaci a pobyt v našem hotelu z fondu kulturních a sociálních potřeb informujte nás. Obratem se spojíme s Vašim zaměstnavatelem a zařídíme vše potřebné k tomu, aby mohl být Váš pobyt uhrazen na fakturu.

LOKALITY

Hradec Králové

Rychnov nad kněžnou

Deštné v Orl. horách

Říčky v Orl. horách 

Častolovice

Potštejn

Hotel Panský Dům v Kostelci nad Orlicí hodnocení