Užijte si relaxace a obnovte v sobě přirozenou pohodu formou třídenní relaxace a načerpejte novou energii v hotelu Panský Dům v podhůří Orlických hor.

Nabízíme třídenní relaxační pobyt s regenerační masáží a vstupem do vířivky a infrasauny.

masaz1

Relaxační víkendový pobyt pro dvě osoby s wellness službami se vstupem do vířivky a infrasauny spojený s regenerační masáží celého těla, masáží obličeje pro omlazení a regeneraci pleti (vše za zvuku příjemné hudby, v klidném a nerušeném prostředí). Pobyt v infrasauně prohřeje Vaše ztuhlé svalstvo a připraví Vás na hluboký prožitek z regenerační masáže celého těla. Po absolvování masáže se přesunute do připravené vířivky, ve které si užijete bublinek při světelné terapii a relaxační hudby. Na přivítanou budete mít připravenou láhev vína na pokoji.

Pro milovníky cykloturistiky možnost využití místních cyklotras malebnou přírodou. Zde odkaz na cyklotrasy k nahlédnutí: 

https://www.ceskehory.cz/cyklotrasy/kostelec-nad-orlici-potstejn.html

Cyklomapy Vám budou předány na recepci našeho hotelu při započetí pobytu.

Typy na výlety: Procházky krásnou přírodou kolem řeky Orlice, z jedné strany přírodní park Lipová stráň se třemi procházkovými okruhy, na straně druhé živé centrum města s barokní stavbou Starého zámku a na okraji města Nový zámek obklopený parkem v anglickém stylu, zámek Potštejn, zámek Častolovice, hrad Potštejn, rozhledna Vrbice, Poutní místo Homol, Podorlická naučná stezka - Červeně značená naučná stezka Vás provede lesoparkem Lipová stráň a po břehu Divoké Orlice. Je dlouhá . Stezka nese jméno slavného občana Kostelce nad Orlicí. Na místní naučný okruh navazuje stejnojmenná dálková turistická cesta (Kostelec nad Orlicí – Ústí nad Orlicí). Při procházce vás čeká 10 zastavení. Lesopark Lipová stráň je centrem přírodní rekreace a sportu. Prochází tudy modře značená stezka Mistra Jana Husa a po zelené projdete stezkou Karla Jaromíra Erbena. Místní cyklotrasy a cyklostezky a spoustu dalších…

masaz2

Pobyt obsahuje:
  • ubytování na dvě noci v pokoji s koupelnou a příslušenstvím, TV, lednicí a wifi připojením  

  • parkovací místo na vlastním parkovišti  

  • 2x snídaně formou švédského stolu  

  • 2x večeře (výběr z celého jídelního lístku)  

  • při příjezdu lahev vína na pokoji  

  • 1x regenerační masáž celého těla a masáž obličeje pro omlazení a regeneraci pleti pro 2 osoby v délce 60 minut  

  • 1x 60 min. vstup do vířivky  

  • 1x 20 min. vstup do infrasauny

  • možnost prodloužení pobytu za Kč 700,-/osoba /noc - včetně polopenze

Cena balíčku 6.990,- NYNÍ ČASOVĚ OMEZENÁ AKČNÍ CENA 5.990,-

maserna1Infrasauna

virivka1virivka2 

LOKALITY

Hradec Králové

Rychnov nad kněžnou

Deštné v Orl. horách

Říčky v Orl. horách 

Častolovice

Potštejn