PRIVÁTNÍ VÍŘIVKA

Vířivka Vám může pomoci zvládat stres. Víření vody osvobodí vaši mysl, tělo i duši.

virivka1virivka2 

 BLAHODÁRNÉ Účinky vířivky:
  • Úleva od příznaků artritidy
Artritida patří k velmi rozšířeným onemocněním. Existuje více jak sto různých typů artritidy. Výzkumem však bylo prokázáno, že vířivka může pomoci v případech, kdy člověk trpí například osteoartritidou, revmatoidní artritidou a fibromyalgií. Teplá voda, tlak a masáž svalů příznivě působí na zmírnění bolesti a ztuhlosti.
  • Lepší spánek
Při nahromaděném stresu nebo starostech se stává, že se nám nedaří v noci usnout, a když už usneme, tak se po chvilkách budíme celou noc. Problémy se spánkem ovlivňují naši fyzickou kondici, výkonnost a mohou nám také zkracovat život. Pokud trpíte nespavostí, určitě se poraďte s lékařem, jak navrátit tělu dostatek odpočinku. Spánek je velmi důležitý. Vířivka vám může pomoci dostat se do pohody a tím i k lepšímu a kvalitnějšímu spánku.
  • Zmírnění bolesti
Bolest svalů nebo kloubů je velmi nepříjemná. Člověk nemůže dělat věci, které jsou běžné. Když je vám nepříjemná chůze do schodů nebo ze schodů, zvedání věcí ze země, otáčení hlavou ze strany na stranu, sezení na židli, ležení na posteli a podobně, pak byste určitě měli vyhledat odbornou pomoc. Lékař vám zřejmě sám doporučí vodoléčbu. Hydroterapie je vhodná také po namáhavém cvičení nebo práci. Teplá voda společně s tlakem z trysek uvolní svalové spazmy, prokrví vaše svaly do hloubky a prohřeje klouby. Ve vířivce se soustřeďte na partie, které vás bolí nejvíce. Koupel ve vířivce je vhodná i při chronických bolestech. Nebojte se zapojit jednoduché cviky, které lze vykonávat i ve vířivce. Pohyb ve vodě je pro bolestivé klouby příjemnější než na suchu.

Cena je 990 Kč na 60 minut pro 2 osoby

LOKALITY

Hradec Králové

Rychnov nad kněžnou

Deštné v Orl. horách

Říčky v Orl. horách 

Častolovice

Potštejn

Hotel Panský Dům v Kostelci nad Orlicí hodnocení