Pivní Wellness

Chcete si oddechnout od všedních starostí, na chvíli se zastavit, zregenerovat a nabrat síly? Nechte o sebe pečovat!!! Využijte našich služeb a užijte si pivní lázně v našem hotelu včetně doprovodných služeb, jako jsou masáže a infrasauna. Neváhejte a využijte cenově výhodný balíček, který jsme připravili právě pro Vás.

Pivní lázně pic 1Pivní lázně pic 4Pivní lázně pic 2

Balíček obsahuje:

Ø  Pivní lázně

Ø  Infrasaunu 20 minut pro dvě osoby

Ø  Relaxační klasická masáž zad a šíje v délce 30 minut/osoba

Ø  Ubytování pro dvě osoby na 3 dny/dvě noci

Ø  Polopenzi pro dvě osoby dle vlastního výběru z jídelního lístku

Pivní lázně

Pivní lázeň se skládá z více než jedné procedury. Tou nejdůležitější je koupel ve vodě o teplotě v rozmezí 35-37°C, která se napustí do masivní dubovo-modřínové kádě, do které si potom lehnete. Do koupele jsou přidávány živé kultury pivovarských kvasnic, které jsou výborným zdrojem proteinů a sacharidů a nejvíce vitamínu B. Dále také různé bylinné směsi, které spolu vytvářejí nezaměnitelné aroma piva a také jeho bílou pěnu. Po koupeli následuje relaxace na lůžku vykládaném slámou. Během koupele i relaxace na lůžku si můžete dopřát neomezené množství skvělého piva.

Po pivní lázni následuje relaxace a odpočinek v délce 25-30 minut na lůžku z ovesné slámy, kde se tělo vypotí a uvolní.

Pivní lázně jsou vhodné pro všechny. Ideální teplota lázně je 35 +2°C, a proto doporučujeme nechat si teplotu koupele upravit tak, abyste se cítili příjemně. Osoby alergické na bílkoviny, kvasnice a chmel by se před první pivní koupelí měli poradit.

Účinky pivní lázně

Pivní lázeň obsahuje hodně vitamínů získaných z pivních složek, především se jedná o vitamín B. Ve chmelu najdete také hořčiny, pryskyřice nebo Lupulin. Je to výborná relaxační terapie vhodná pro duševní odpočinek a relaxaci. Má ozdravný účinek na vlasy a pleť, způsobuje uvolnění svalů, prohřátí kloubů a podporuje celkovou obranyschopnost.

Pivní lázně pic 3Piv lazne pic5

Zdravotní omezení

Jako v každých lázních i zde platí pár zdravotních omezení. Pobytu v pivních lázních by se měly vyvarovat především nastávající maminky v pokročilém stádiu těhotenství a osoby s vysokým krevním tlakem. Pobyt také není vhodný pro lidi, kteří v poslední době prodělali nějakou náročnější operaci. Pokud tedy máte větší zdravotní problém, raději se před objednáním pobytu poraďte o lázních se svým ošetřujícím lékařem.

Infrasauna

Léčebné účinky infrasauny mají velký vliv na naše tělo, které je dennodenně obětí stresu a shonu, ve kterém na relaxaci nezbývá čas. Odpočinek by však měl patřit mezi nejdůležitější aspekty dnešního životního stylu, proto si dopřejte vlastního domácího lékaře v podobě naší .

Infračervené záření má mnoho účinných léčebných vlivů, které ovlivňují a odstraňují nejen fyzickou bolest a stres, ale také další nepříjemné vlivy hektického života. Pokud se tedy řekne infrasauna, účinky jsou hlavně blahodárné a relaxační.


Příznivý vliv infrasauny:

 • pomoc od bolesti zad či od menstruačních bolestí,
 • úleva při artritidě
 • posílení imunitního systému
 • léčba ekzému a lupénky,
 • léčba kvasinkové infekce
 • podpora krevního oběhu
 • péče o srdce a podpora léčby vysokého tlaku
 • detoxikace organismu
 • boj proti celulitidě,podpora duševního zdraví
 • doba procedury 20 minut.

RELAXAČNÍ KLASICKÁ MASÁŽ

Klasická masáž v délce 30 minut na osobu je ideální na uvolnění zatuhlé šíje, krku, při bolestech pod lopatkou, migrénách, pro regeneraci nohou a rukou po sportovním a pracovním výkonu. Osvěžuje tělo i mysl a lze si tak díky ní nejen efektivně odpočinout, ale také dosáhnout o poznání vyšší výkonnosti během dne. Klasická masáž patří mezi manuální relaxační techniky působící okamžitě a jednorázově nejen na tělesný, ale i duševní stav masírované osoby. Masér vždy vychází z individuálních problémů a tělesných dispozic konkrétní osoby, kterým přizpůsobí sled a volbu druhu jednotlivých hmatů.

Indikace

 • bolesti a ztuhlost svalstva při různých nemocech, enormním pracovním nebo sportovním přetížení
 • bolesti hlavy nebo migrény, únava, stres
 • regenerace a relaxace těla
 • zlepšení prokrvení těla a lymfatického systému
 • posílení imunitního systému

Kontraindikace

 • těsně po jídle
 • horečnatá, krvácivá nebo zánětlivá onemocnění
 • kožní onemocnění, popáleniny
 • zhmožděniny nebo otoky
 • masáž břicha u gravidních nebo menstruujících žen

Ubytování

Hotel Panský Dům nabízí komfortní ubytování tříhvězdičkového standardu v podhůří Orlických hor. Každý pokoj je vybaven kvalitními postelemi s nočními stolky, koupelnou s moderním sprchovým koutem, závěsným umyvadlem se skřínkou a zrcadlem s odkládacím prostorem a LED osvětlením. Na každém pokoji naleznete taktéž vybavený MINIBAR (2ks nealkoholické nápoje/osoba) a LED TV o úhlopříčce 81cm. Samozřejmostí jsou šatní skříně, konferenční stolky a věšáky s botníky pro komfort našich hostů. Parkování je zajištěno na našem hotelovém parkovišti, které je pro naše hosty zcela zdarma.

Polopenze pro dvě osoby

V hotelové restauraci si během pobytu můžete kdykoliv vychutnat naši kuchyni, přičemž v ceně balíčku je obsažena bohatá snídaně formou švédského stolu a chutná večeře dle denní nabídky minutkové kuchyně. Na čepu máme výborné měšťanské pivo z Poličky.

cena tohoto balíčku je Kč 8.490,-LOKALITY

Hradec Králové

Rychnov nad kněžnou

Deštné v Orl. horách

Říčky v Orl. horách 

Častolovice

Potštejn

Hotel Panský Dům v Kostelci nad Orlicí hodnocení